Apie patalynę

Velykos. Margučių dekoravimo idėjos

Šv. Velykos viena gražiausių švenčių siejamų su bundančia gamta, grįžtančiais paukščiais, atgyjančia gyvūnija. Ši šventė turi labai senas ir gilias tradicijas, kurioms įtaką darė krikščionybė ir pagonybė.

(bus KONKURSAS!)

Plačiau

Kas kiek laiko reikia skalbti patalynę? Apklausos duomenys.

Ar kada esate susimąstę, kada reikėtų keisti patalynę? Tris mėnesius savo tinklapyje www.neikiturgu.lt  vykdėme apklausą, anot Jūsų – dažniausiai skalbimas vyksta 1 kartą per mėnesį. O kiek reikėtų ir kodėl anot specialistų?

Plačiau

Kokios neikiturgu.lt pagalvės?

Miego ekspertai pataria, kad pagalves keisti reikia kas 12-18 mėnesių. Jeigu savo pagalvę naudojate daugiau nei du metus, ją jau tikrai laikas keisti. Sena pagalvė ne tik nesuteikia komforto, svarbiausia, kad užpildas dažnai būna gausus alergenų, ypač dulkių erkučių, kurie gali sudaryti nemažą pagalvės svorį.
Jeigu nusprendėte keisti pagalvę, siūlome Pagalvė Classic Comfort

Plačiau

Kokią patalynę rinktis?

Patalynė ne tik kuria atmosferą, bet ir daro didelę įtaką mūsų miego kokybei. Patalynę neabejotinai galima tituluoti pačia imtymiausia ir svarbiausia miegamojo detale. Patalynė yra gaminama iš įvairių audinių: šilko, satino, mikropluošto, medvilnės, vilnos. Dažniausiai rinktis tenka tarp medvilninės ir iš vilnos pagamintos patalynės. Tai patys populiariausi audiniai. Šiame straipsnyje rasite visų medžiagų savybes.

Plačiau

Kaip prižiūrėti patalynę

Visuomet džiaugiamės nauju pirkiniu, tačiau bet koks naudojamas daiktas dėvisi, sensta. Ne išimtis ir patalynė. Kiekvienas audinys turi savitas savybes, tad šiame straipsnyje rasite svarbiausius dalykus, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas, kuris nori, kad patalynė tarnautų ilgiau.

Plačiau

Kad patalynė kvepėtų

Skalbti patalynę rekomenduojama kas savaitę, nes mūsų oda atsikrato 28 g negyvų ląstelių - tai lygu maišeliui bulvių traškučių. Dažniausiai išskalbtą ir dar kvepiančią patalynę sudedame į lentynas, o kai ateina laikas pervilkti patalus tas švaros kvapas jau būna išgaravęs. Ką daryti, kokias priemones naudoti, kad ištraukus patalynę galėtume džiaugtis ne tik švara, bet ir gaiviu kvapu.

Plačiau

Saldus miegas ir jo paslaptys

Žmogus miego karalystėje praleidžia beveik trečdalį savo gyvenimo. Nuo miego priklauso ir kiti du gyvenimo trečdaliai, todėl skubėti taupyti laiką miego sąskaita neverta. Miegoti yra lygiai taip pat svarbu kaip ir valgyti ar gerti.
Miegas yra reikšmingas poilsis, turintis įtakos organizmo savijautai, bendrai nuotaikai, darbingumui. Sutrikus jam nukenčia tiek protinis, tiek fizinis darbas. O tiems, kuriuos kankina nemiga, miegas tampa išsvajota prabanga.

Plačiau

Patalynės spalva ir nuotaika

Tikriausiai ryte esate ne kartą išlipę iš lovos ne ta koja. Vos prabudote – o nuotaikos jau nėra. Labai tikėtina, jog dėl tokių permainų kalta… netinkama patalynės spalva! Nuo seno tikėta, kad šviesioje arba spalvingoje patalynėje miegoti smagiau, esą net sapnai tada būna šviesesni ir margesni. Tokią spalvą geriausia rinktis ieškantiems teigiamų emocijų ir ramybės.

Plačiau

Kontaktai:

Tel.: 860272683 Veronika

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Prekių krepšelis

Prekių: 0

Kaina: 0.00 LVL

Žiūrėti krepšelį

Valiuta: