Straipsniai

Kas yra Oeko-Teks® 100 standartas?

Produktų sertifikavimas pagal Oeko-Tex® Standard 100 buvo įvestas 1995 metais - tai sertifikavimo sistema naudojama ekologiškų tekstilės gaminių pramonėje. Sistemos tikslas yra išbandyti ir sertifikuoti gamybos sąlygas. Tikrinimas atliekamas nepriklausomų auditorių - vienos iš 14 valstybių institutų "Oeko - Tex" tarptautinės asociacijos.

Plačiau

Miegamojo vėdinimas

Kodėl svarbu ir kaip išvėdinti miegamojo kambarį?
Pirmiausia išvalykite visą miegamąjį ir nuvalykite dulkes. Kai visi valymo darbai bus baigti, atidarykite langus ir miegamąjį kambarį gerai išvėdinkite, nes nevėdintame kamabryje labai greitai dauginasi įvairios bakterijos ir virusai.

Plačiau

2015 Ožkos Metai

Ateinantys metai bus ramesni nei Arklio metai. 2015 metus galima drąsiai vadinti persilaužimo ir rimtų, tačiau teigiamų pokyčių metais.
Ateinančiais galios taisyklė: „Mažiau – visada geriau.“ Vertėtų nepersidirbti ir taupyti energiją.

Plačiau

Kalėdų šventė - kilmė, tradicijos

Ilgą laiką krikščionys nešventė Jėzaus gimimo, nes Jėzaus mokyme liepiama švęsti paskutinę vakarienę o ne gimimą. Tad pirmųjų šimtmečių krikščionys, švęsdavo tik Jėzaus mirtį ir prisikėlimą, ir nematė priežasties, dėl ko turėtų švęsti gimimą. Tačiau Romos bažnyčia, dėl strateginių priežasčių, 336-tais metais po Jėzaus gimimo, gruodžio 25-tą dieną paskelbė Viešpaties gimimo diena. Tai iššaukė galingą vietinės bažnyčios opoziciją. Jeruzalės bažnyčia 213 metų priešinosi Kalėdų šventei.

Plačiau

Modalas

Modalas - tai apdorota celiuliozė (t.y. mediena), naudojant pažangias technologijas išgaunamas nekenksmingu keliu. Savybėmis labai panaši į medvilnę ar bambuką tik aksominiu tarsi aksominiu ar barchatiniu paviršiumi. Ši medžiaga puikiai praleidžia orą ir sugeria drėgmę,

Plačiau

Poliuretanas - kas tai?

Poliuretanai - tai grupė sintetinių polimerų, turinčių makromolekulėje uretaninių grupių [-O-CO-NH-].

Plačiau

Šluostės iš mikrofibros

Mikrofibros šluostės tinkamos naudoti tiek keramikos, stiklo, indų, automobilio, namų apyvokos, baldų valymui.
Mikrofibros pluoštas 30 kartų plonesnis nei natūralios medvilnės.
Aukščiausia valymo kokybė
Nereikia naudoti jokių valymo priemonių
Nuvalo dulkes nepaliekant pūkų pėdsakų.

Plačiau

Namų dulkių erkės

Namų dulkių erkė - labiausiai paplitusi rūšis. Patalynė ir apskritai patalai - svarbiausia šių erkių gyvenamoji vieta, kur jos gerai veisiasi. Šios rūšies erkių gyvenamoji vieta parodo itin glaudų ryšį su žmogumi ir jo gyvenamąja vieta. Minta šios erkės epidermio liekanomis. Randamos visose pasaulio šalyse, išskyrus Antarktidą.

Plačiau

Kvepiančios žolelės

Gamtoje mus supa daugybė aromatų. Vaikščiodami po kvepiantį sodą, net nepajuntame, kaip nejučia atsipalaiduojame, pakyla nuotaika, įgauname energijos. Ir visa tai augalų dėka,  kurie veikia mūsų emocijas. Įkvėpus tam tikrų kvapų, išsilaisvina mūsų emocijos ir reakcijos, kurios įtakoja gerą savijautą. Daugelyje atliktų mokslinių eksperimentų buvo įrodyta kvapų atpalaiduojanti ir stresą mažinanti įtaka.

Plačiau

Kas kiek laiko reikia skalbti patalynę? Apklausos duomenys.

Ar kada esate susimąstę, kada reikėtų keisti patalynę? Tris mėnesius savo tinklapyje www.neikiturgu.lt  vykdėme apklausą, anot Jūsų – dažniausiai skalbimas vyksta 1 kartą per mėnesį. O kiek reikėtų ir kodėl anot specialistų?

Plačiau

Kontaktai:

Tel.: 860272683 Veronika

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Prekių krepšelis

Prekių: 0

Kaina: 0.00

Žiūrėti krepšelį