Straipsniai

Modalas

Modalas - tai apdorota celiuliozė (t.y. mediena), naudojant pažangias technologijas išgaunamas nekenksmingu keliu. Savybėmis labai panaši į medvilnę ar bambuką tik aksominiu tarsi aksominiu ar barchatiniu paviršiumi. Ši medžiaga puikiai praleidžia orą ir sugeria drėgmę,

Plačiau

Poliuretanas - kas tai?

Poliuretanai - tai grupė sintetinių polimerų, turinčių makromolekulėje uretaninių grupių [-O-CO-NH-].

Plačiau

Šluotės iš mikrofibros

Mikrofibros šluostės tinkamos naudoti tiek keramikos, stiklo, indų, automobilio, namų apyvokos, baldų valymui.
Mikrofibros pluoštas 30 kartų plonesnis nei natūralios medvilnės.
Aukščiausia valymo kokybė
Nereikia naudoti jokių valymo priemonių
Nuvalo dulkes nepaliekant pūkų pėdsakų.

Kiekvienam be išimties apsipirkusiam mūsų e-parduotuvėje tokia šluostė DOVANŲ !

Plačiau

Namų dulkių erkės

Namų dulkių erkė - labiausiai paplitusi rūšis. Patalynė ir apskritai patalai - svarbiausia šių erkių gyvenamoji vieta, kur jos gerai veisiasi. Šios rūšies erkių gyvenamoji vieta parodo itin glaudų ryšį su žmogumi ir jo gyvenamąja vieta. Minta šios erkės epidermio liekanomis. Randamos visose pasaulio šalyse, išskyrus Antarktidą.

Plačiau

Kvepiančios žolelės

Gamtoje mus supa daugybė aromatų. Vaikščiodami po kvepiantį sodą, net nepajuntame, kaip nejučia atsipalaiduojame, pakyla nuotaika, įgauname energijos. Ir visa tai augalų dėka,  kurie veikia mūsų emocijas. Įkvėpus tam tikrų kvapų, išsilaisvina mūsų emocijos ir reakcijos, kurios įtakoja gerą savijautą. Daugelyje atliktų mokslinių eksperimentų buvo įrodyta kvapų atpalaiduojanti ir stresą mažinanti įtaka.

Plačiau

Velykos. Margučių dekoravimo idėjos

Šv. Velykos viena gražiausių švenčių siejamų su bundančia gamta, grįžtančiais paukščiais, atgyjančia gyvūnija. Ši šventė turi labai senas ir gilias tradicijas, kurioms įtaką darė krikščionybė ir pagonybė.

(bus KONKURSAS!)

Plačiau

Kas kiek laiko reikia skalbti patalynę? Apklausos duomenys.

Ar kada esate susimąstę, kada reikėtų keisti patalynę? Tris mėnesius savo tinklapyje www.neikiturgu.lt  vykdėme apklausą, anot Jūsų – dažniausiai skalbimas vyksta 1 kartą per mėnesį. O kiek reikėtų ir kodėl anot specialistų?

Plačiau

Grindys, kilimai

Straipsnių ciklas "Namų valymas"

GRINDYS, KILIMAI


Kaip išplauti kilimą ar atnaujinti jo spalvą? Kaip prižiūrėti grindis - laminato, parketo, plytelių priežiūra ir valymas. Šiek tiek informacijos ir naudingų patarimų palengvins namų ruošos darbus.

Plačiau

Baldai, tekstilė, interjero elementai

Straipsnių ciklas "Namų valymas"

BALDAI, TEKSTILĖ, INTERJERO ELEMENTAI


Gyvename apsupti daug daiktų, nusipirkti naują labai paprasta ar ne? Tačiau tausojant ir gerai prižiūrint senieji daiktai ilgiau mums tarnaus. O jeigu dar tam tikri namų rakandai mums kelia sentimentus - jie neįkainojami. Naudingi patarimai kaip prižiūrėti konkrečius daiktus.

Plačiau

Pasiruošimas darbui.

Straipsnių ciklas "Namų valymas"

PASIRUOŠIMAS DARBUI


Sakoma, kad pavasaris greičiau ateitų į namus, jie turi būti svetingi. Tad bent kartą į metus būtina namuose atlikti generalinę tvarką. Tačiau dažnai iškyla klausimas kaip ir nuo ko pradėti? Naudingi patarimai, kad namų ruoša nebūtų kančia!

Plačiau

Kontaktai:

Tel.: 860272683 Veronika

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 
embed video plugin powered by Union Development

Prekių krepšelis

Prekių: 0

Kaina: 0.00

Žiūrėti krepšelį