Straipsniai

Sekminės

Kuo tikėjo lietuvių senoliai per sekminių šventę?
Ši šventė buvo susijusi su augalijos garbinimu. Ypatingą vietą joje užėmė jauni žali berželiai: jiems buvo priskiriama stipri vegetacinė jėga, tikint, kad berželio gyvibingumas galįs persiduoti žemei, gyvuliams, žmonėms, javams ir apskritai augalams.

Plačiau

Motinos diena - kilmė ir tradicijos


Pagarba motinoms tokia pat sena kaip ir pati žmonija. Vakarų Europos šalyse dar viduramžiais buvo žinomos šventės, kuriose daugiausia dėmesio buvo skiriama motinoms.
Dažniausiai tai buvo pavasario šventės, simbolizuojančioms atgimimą. Išskirtinė vieta tarp jų teko svečiavimosi pas motiną dienai, - ji nuo seno žinoma Anglijoje, Austrijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse. Tačiau vokiečių tyrinėtojo J.Meilerio nuomon, senųjų motinos pagerbimo papročių tėvynė yra Anglija.

Plačiau

Lopšinės

Nesikrimskite, jeigu jūsų balsas toks, kad nedrįstate giedoti net bažnyčioje. Vaikučiui dainuokite viską, ką tik norite, - jis yra geriausias klausytojas pasaulyje.

Plačiau

Žaibas Makvynas

Žaibas Makvynas gyva Disney legenda!
Visas būrys jo draugų - kas jie tokie? Sužinokite čia!

WALT DISNEY PASAULIS

Plačiau

Walt Disney

Walt Disney  (Voltas Disnėjus) - tikrasis vardas Walter Elias biografinė/enciklopedinė medžiaga.

Sužinokite apie šio garsiausio animacijos pradininko kūrybinę istoriją, nes jis padarė didelę įtaką viso pasaulio animacijos raidai.

Plačiau

Kas yra Oeko-Teks® 100 standartas?

Produktų sertifikavimas pagal Oeko-Tex® Standard 100 buvo įvestas 1995 metais - tai sertifikavimo sistema naudojama ekologiškų tekstilės gaminių pramonėje. Sistemos tikslas yra išbandyti ir sertifikuoti gamybos sąlygas. Tikrinimas atliekamas nepriklausomų auditorių - vienos iš 14 valstybių institutų "Oeko - Tex" tarptautinės asociacijos.

Plačiau

Miegamojo vėdinimas

Kodėl svarbu ir kaip išvėdinti miegamojo kambarį?
Pirmiausia išvalykite visą miegamąjį ir nuvalykite dulkes. Kai visi valymo darbai bus baigti, atidarykite langus ir miegamąjį kambarį gerai išvėdinkite, nes nevėdintame kamabryje labai greitai dauginasi įvairios bakterijos ir virusai.

Plačiau

2015 Ožkos Metai

Ateinantys metai bus ramesni nei Arklio metai. 2015 metus galima drąsiai vadinti persilaužimo ir rimtų, tačiau teigiamų pokyčių metais.
Ateinančiais galios taisyklė: „Mažiau – visada geriau.“ Vertėtų nepersidirbti ir taupyti energiją.

Plačiau

Kalėdų šventė - kilmė, tradicijos

Ilgą laiką krikščionys nešventė Jėzaus gimimo, nes Jėzaus mokyme liepiama švęsti paskutinę vakarienę o ne gimimą. Tad pirmųjų šimtmečių krikščionys, švęsdavo tik Jėzaus mirtį ir prisikėlimą, ir nematė priežasties, dėl ko turėtų švęsti gimimą. Tačiau Romos bažnyčia, dėl strateginių priežasčių, 336-tais metais po Jėzaus gimimo, gruodžio 25-tą dieną paskelbė Viešpaties gimimo diena. Tai iššaukė galingą vietinės bažnyčios opoziciją. Jeruzalės bažnyčia 213 metų priešinosi Kalėdų šventei.

Plačiau

Modalas

Modalas - tai apdorota celiuliozė (t.y. mediena), naudojant pažangias technologijas išgaunamas nekenksmingu keliu. Savybėmis labai panaši į medvilnę ar bambuką tik aksominiu tarsi aksominiu ar barchatiniu paviršiumi. Ši medžiaga puikiai praleidžia orą ir sugeria drėgmę,

Plačiau

Užsisakykite telefonu:

8 602 72 683 (Veronika)

   

Prekių krepšelis

Prekių: 0

Kaina: 0.00

Žiūrėti krepšelį