Straipsniai

Žaibas Makvynas

Žaibas Makvynas gyva Disney legenda!
Visas būrys jo draugų - kas jie tokie? Sužinokite čia!

WALT DISNEY PASAULIS

Plačiau

Walt Disney

Walt Disney  (Voltas Disnėjus) - tikrasis vardas Walter Elias biografinė/enciklopedinė medžiaga.

Sužinokite apie šio garsiausio animacijos pradininko kūrybinę istoriją, nes jis padarė didelę įtaką viso pasaulio animacijos raidai.

Plačiau

Kas yra Oeko-Teks® 100 standartas?

Produktų sertifikavimas pagal Oeko-Tex® Standard 100 buvo įvestas 1995 metais - tai sertifikavimo sistema naudojama ekologiškų tekstilės gaminių pramonėje. Sistemos tikslas yra išbandyti ir sertifikuoti gamybos sąlygas. Tikrinimas atliekamas nepriklausomų auditorių - vienos iš 14 valstybių institutų "Oeko - Tex" tarptautinės asociacijos.

Plačiau

Miegamojo vėdinimas

Kodėl svarbu ir kaip išvėdinti miegamojo kambarį?
Pirmiausia išvalykite visą miegamąjį ir nuvalykite dulkes. Kai visi valymo darbai bus baigti, atidarykite langus ir miegamąjį kambarį gerai išvėdinkite, nes nevėdintame kamabryje labai greitai dauginasi įvairios bakterijos ir virusai.

Plačiau

2015 Ožkos Metai

Ateinantys metai bus ramesni nei Arklio metai. 2015 metus galima drąsiai vadinti persilaužimo ir rimtų, tačiau teigiamų pokyčių metais.
Ateinančiais galios taisyklė: „Mažiau – visada geriau.“ Vertėtų nepersidirbti ir taupyti energiją.

Plačiau

Kalėdų šventė - kilmė, tradicijos

Ilgą laiką krikščionys nešventė Jėzaus gimimo, nes Jėzaus mokyme liepiama švęsti paskutinę vakarienę o ne gimimą. Tad pirmųjų šimtmečių krikščionys, švęsdavo tik Jėzaus mirtį ir prisikėlimą, ir nematė priežasties, dėl ko turėtų švęsti gimimą. Tačiau Romos bažnyčia, dėl strateginių priežasčių, 336-tais metais po Jėzaus gimimo, gruodžio 25-tą dieną paskelbė Viešpaties gimimo diena. Tai iššaukė galingą vietinės bažnyčios opoziciją. Jeruzalės bažnyčia 213 metų priešinosi Kalėdų šventei.

Plačiau

Modalas

Modalas - tai apdorota celiuliozė (t.y. mediena), naudojant pažangias technologijas išgaunamas nekenksmingu keliu. Savybėmis labai panaši į medvilnę ar bambuką tik aksominiu tarsi aksominiu ar barchatiniu paviršiumi. Ši medžiaga puikiai praleidžia orą ir sugeria drėgmę,

Plačiau

Poliuretanas - kas tai?

Poliuretanai - tai grupė sintetinių polimerų, turinčių makromolekulėje uretaninių grupių [-O-CO-NH-].

Plačiau

Šluostės iš mikrofibros

Mikrofibros šluostės tinkamos naudoti tiek keramikos, stiklo, indų, automobilio, namų apyvokos, baldų valymui.
Mikrofibros pluoštas 30 kartų plonesnis nei natūralios medvilnės.
Aukščiausia valymo kokybė
Nereikia naudoti jokių valymo priemonių
Nuvalo dulkes nepaliekant pūkų pėdsakų.

Plačiau

Namų dulkių erkės

Namų dulkių erkė - labiausiai paplitusi rūšis. Patalynė ir apskritai patalai - svarbiausia šių erkių gyvenamoji vieta, kur jos gerai veisiasi. Šios rūšies erkių gyvenamoji vieta parodo itin glaudų ryšį su žmogumi ir jo gyvenamąja vieta. Minta šios erkės epidermio liekanomis. Randamos visose pasaulio šalyse, išskyrus Antarktidą.

Plačiau

Užsakykite, klauskite telefonu

8 602 72 683 (Veronika)

 

Prekių krepšelis

Prekių: 0

Kaina: 0.00

Žiūrėti krepšelį