Apie audinius ir pluoštus

Mikropluoštas

MIKROPLUOŠTAS

Mikropluoštas - tai nėra šilkas ar satinas. Tai poliamido ir poliesterio pluošto junginys, kuris yra plonesnis už visus natūralius pluoštus ir šilką, net 100 kartų plonesnis už žmogaus plauką. Naudojant ypatingą technologiją, labai kokybiškas mikropluoštas įaudžiamas į audinį. Jis gali sugerti 7 kartus didesnį kiekį drėgmės negu pats sveria.

Šio audinio patalynė pralaidi orui bei nesukelianti alergijos, taip pat labai gerai sugerianti bei išskaidanti drėgmę. Tai puikus pasirinkimas naktį daug prakaituojančiam žmogui, nes į užvalkalus neprisikaupia drėgmės. Išskalbus greitai džiūna bei visiškai nesilamdo. Didžiausias šio audinio privalumas - kūno kvėpavimas ir šilumos pojūtis, todėl šio audinio patalynę rekomenduojama naudoti rudens bei žiemos sezonu.

Savybės: Tai labai plonas pluoštas, išgaunamas iš poliamido ir poliesterio. Šis pluoštas yra 100 kartų plonesnis už žmogaus plauką. Naudojant ypatingą technologiją, labai kokybiškas mikropluoštas įaudžiamas į audinį. Jis gali sugerti 7 kartus didesnį kiekį drėgmės negu pats sveria. Besiūliai apatiniai iš mikrofibros nenusileidžia pagal kokybę ir savybes medvilniniam audiniui. Mikropluoštas neįgeria drėgmę, o praleidžia ją per save, drėgmė greitai išgaruoja, dirbinys nesiglamžo, gerai laiko formą, išsaugo sodrias spalvas, lengva prižiūrėti, minkšta ir komfortiška dėvint. Dažniausiai naudojamas šluostėms gaminti, nes sausas audinys iš mikropluošto, sutraukia bakterijas ir nešvarumus kaip dulkių siurblys, o sudrėkintas – lyg kempinė, surenkanti nešvarumus ir bakterijas, todėl paviršius tampa švarus ir blizgus.

Priežiūra: Mikropluošto audiniai turėtų būti plaunami su ekologiškais, aplinkai nekenksmingais, skalbimo milteliais ar skalbimo skysčiu šaltame, šiltame ar karštame vandenyje. Arba skalbkite paprastu ūkišku ar vaikišku muilu. Retkarčiais vertėtų juos išskalbti skalbyklėje su virinimo programa, kad prasiplėstų pluoštas ir būtų išplautos dulkės ir riebalai, giliai jame įstrigę.Jei Jūsų skalbyklėje nėra virinimo programos, patartina mikropluošto audinius kartais pavirinti puode 10 min. Nenaudokite minkštiklių, balinimo medžiagų arba chloro. Audinių iš mikropluošto negalima džiovinti ant radiatorių. Nelyginkite.

Naudojamas labai plonai, kričiai tekstilės medžiagai gaminti. Jo savybės ir išvaizda pagerinama maišant su kitais cheminiais ar natūraliais pluoštais; pluošto savybės dar gali būti pagerinamos jį šlifuojant. Mikropluošto drabužiai apsaugo nuo lietaus ir vėjo. Naudojamas sportinio tipo drabužiams, taip pat lengvai prižiūrimiems moteriškiems ir vyriškiems madingiems drabužiams.

Mikropluoštas yra švelnesnis už šilką pluoštas, 10.000 m. siūlo sveria tik 1g. Dėl ypatingai lengvos priežiūros (easy care), mikropluošto veliūras labai populiarus sporto mados pasaulyje. Esant nedideliam svoriui pasiekiamas akivaizdus medžiagos apimties padidėjimas, dėka kurio, palyginus su medvilne, drėgmė sugeriama ir išskaidoma 5 kartus greičiau.
Mikropluošto veliūro privalumas - kūno kvėpavimas, šilumos pojūtis, kas ir nulemia jo kokybę ir nepakartojamas savybes vėsiu metų laiku.

 Neikiturgu.lt rekomenduoja:


Patalynė su mikropluoštu

Patalynė su mikropluoštu

Patalynė su mikropluoštu

 

Užsisakykite, klauskite telefonu:
8 602 72 683

Prekių krepšelis

Prekių: 0

Kaina: 0.00 €

Žiūrėti krepšelį